Portfolyo Kılavuzu , Bir Sanatçının Galaksi Rehberi

Karşı Sanat Çalışmaları Mart ayını atölye çalışmasıyla kapatıyor. Karşı Sanat'ın bu seneki ilk atölyesi "Portfolyo Kılavuzu , Bir Sanatçının Galaksi Rehberi" adını taşıyor. İki oturumdan oluşan atölye  Sanatçı-Yazar Rafet Arslan ve Mamut Art Project'in Sanat Direktörü Tuba Kocakaya tarafından  hem çevrimiçi olarak hem de Karşı Sanat Çalışmalarında gerçekleştirilecek.


Atölyenin İlk oturumunda Zoom üzerinden sanatçı portfolyosu nedir, ne işe yarar, bir sanatçı kendini nasıl sunar, sanatçı sitesi nasıl olur gibi başlıklara iki farklı perspektiften cevaplar geliştirilirken ikinci oturumda kısıtlı sayıdaki katılımcılarımız ile Aznavur Pasajı'ndaki mekânımızda  kısa bir tanışmadan sonra birebir yorum, tavsiye ve yönlendirmeler ile atölye tamamlanacak. Her iki oturumun kontenjanları farklılık göstermektedir.


Zoom üzerinden katılım ücret 50 TL Mekânda katılım ücreti 120 TL olarak belirlenmiştir. Atölye 30 Mart Salı günü 18:00'de başlayacaktır. Zoom üzerinden katılımcılarla 1 saat, mekândaki katılımcılarla toplamda iki saat sürecektir.

;